X
تبلیغات
زولا

مدل لباس,مدل لباس مجلسی,مدل لباس شب,مدل لباس فشن,مدل لباس نامزدی,مدل لباس و آرایش,مدل مو,مدل لباس دخترانه,مدل لباس عروس

توضیحات مهناز افشار درمورد باردار شدن همزمان با بازی در یک فیلم! + عکس

نویسنده :Fashion Model
تاریخ:شنبه 12 اردیبهشت‌ماه سال 1394-03:20 ب.ظ

توضیحات مهناز افشار درمورد باردار شدن همزمان با بازی در یک فیلم! + عکس

مهناز افشار با انتشار متنی درمورد باردار شدن و بازی در سریال عشق تعطیل نیست توضیحاتی ارائه کرد

توضیحات مهناز افشار درمورد باردار شدن همزمان با بازی در یک فیلم! + عکس
توضیحات مهناز افشار درمورد باردار شدن همزمان با بازی در یک فیلم! + عکس

سلام روزتون بخیر
دوستان و عزیزان خودم را موظف به پاسخ سئوالات شما در مورد مجموعه عشق تعطیل نیست میدانم ، تا الان صبر کردم ، که ببینم پاسخ گروه تهیه و کارگردانی به شما و مخاطبان چه خواهد بود که پاسخ دقیقی تا الان ندیدم ....
کار با بازیگران بسیار حرفه ای و عوامل خوب شروع شد و قرار بود مجموعه خوب و زیبایی شود !!! و حضور من به عنوان اولین تجربه در شبکه خانگی بود و قرارداد زمان همکاری ام از مهر ماه تا اسفند ماه و حدود ٢٥ قسمت کار ...
زمان شروع خواستم انصراف بدهم هم بدلیل شروع بارداری که برایم مهمتر از سریال بود و هم نگرانی بابت کیفیت کار ، که گروه تولید خواستند که بمانم .
بعد از شروع کار ، متاسفانه ٥ قسمت بیشتر نگرفتند و کار در تاریخ اواسط دی تعطیل شد به چند دلیل ! نداشتن قصه ، تصمیم عوامل تولید و کارگردانی برای دیدن نتیجه این چند قسمت و کم شدن هزینه ها
و شاید هم نگرانی بیشتر دوستان از من ، برای دوران بارداری !!!!!!

پیشنهاد من به پروژه این بود که میتوانید بعد از تعطیلات و آماده شدن قصه و دیدن نتیجه خوب از کار ، مجدد کار را ادامه دهیم و بصورت واقعی بارداری را وارد قصه بکنیم ،( حتی اگر برای من سخت باشد ) ، کاری که در همه فیلمها و سریالها غیر إیرانی انجام میشود و فرصت خوب برای بازیگر برای بازی واقعی این دوران و فرصت متفاوت برای قصه خواهد شد ، که متاسفانه قبل رسیدن به همه این موارد کار تعطیل شد .
و ادامه قصه آماده نشد و نتیجه کار هم خیلی خوب نشد و حتی پیشنهاد من برایشان جدی نبود ، چون از قرار قصد ادامه کار را نداشتند ......و کار کلا متوقف شد .

به عنوان یکی از عوامل هیچ کوتاهی از بازیگران در پروژه ندیدم جز نگرانی بابت ساخت ، قصه ، دکور ، تصویر ، صدا و نور ..... کار زمانی کار خوبی میشود که همه دلسوز باشند .
در اینجا به همه عوامل خسته نباشید میگویم به بازیگران محترم و بخصوص عوامل تدارکات که بسیار دلسوزانه زحمت کشیدند . و تصویر برداران محترم ، گروه گریم و همه دوستان در پشت دوربین و گروه کارگردانی و تهیه تولید .

عذر خواهی من را بابت وقفه در پخش و ضعف در ساخت و مشکلات دیگر بپذیرید . تجربه ای شد برای همه عوامل عشق تعطیل نیست